O nas

Misja: promujemy akwarelę!

Wet-on-Wet watercolor gallery & store to jedno z nielicznych miejsce w polskim Internecie, promujące wyłącznie akwarelę. Ta arcytrudna technika wciąż jest niedoceniana i często niesłusznie wystawiana pośród obrazów olejnych, czy akrylowych. Poprzez naszą działalność chcemy przywrócić akwareli zasłużone miejsce i podkreślić jej wyjątkowy kunszt. Wet-on-Wet watercolor gallery & store stwarza unikalną możliwość nabycia obrazów współczesnych mistrzów, bez wychodzenia z domu, w bezpiecznych warunkach i na transparentnych zasadach. W czasach, gdy coraz odważniej dekorujemy swoje domy i biura – sięgajmy po jakość. Niech Wet-on-Wet stanie się pierwszym miejscem, które odwiedzasz, szukając wyjątkowych rozwiązań dla swojej przestrzeni.

Kim jesteśmy?

Aleksandra Szostak
Pomaga twórcom zaistnieć w sieci. Chce, by sztuka stała się elementem naszej codzienności, a nie konceptem dla wybranych. Dba o promocję akwareli oraz komunikację z artystami i odbiorcami Galerii.

Marcin Homan
To Marcin jest pomysłodawcą tej galerii! Pracując jako dyrektor kreatywny w studio Design Partners i spotykając na swojej drodze wielu twórców, zauważył jak niewiele jest w polskiej sieci miejsc, które oferują wysokiej jakości akwarelę, a przy tym wspierają samych artystów. Jako pasjonat tej techniki, od dawna zastanawiał się, w jaki sposób można tę sztukę w Polsce promować.

preloader