Dlaczego warto do nas dołączyć

1. Marketing sztuki

Chcemy w pełni wykorzystać potencjał współpracujących z nami akwarelistów i dlatego sami zajmujemy się procesem sprzedaży i marketingiem obrazów. Czerpiąc z naszego doświadczenia, promujemy artystów i ich działalność. Przejmujemy od nich cały ciężar związany z reklamą, tak by mogli skupić się na tym, co najważniejsze – na tworzeniu.

2. Sprzedaż on-line

W przejrzysty i bezpieczny sposób prowadzimy sprzedaż akwareli oraz bierzemy na siebie wszystkie obowiązki związane ze starannym opakowaniem i wysyłką prac. Każde dzieło opatrzone jest Certyfikatem Autentyczności, hologramem i podpisem artysty.

3.Wiedza i technologia

Dbamy o ubezpieczenie powierzonych dzieł, bezpieczeństwo płatności on-line, opakowania, oprawę oraz wysyłkę. W ramach współpracy istnieje możliwość stworzenia reprodukcji obrazu w formie giclée, sprzedaż produktów z motywem dzieła oraz realizację innych, ciekawych pomysłów.

4. Edukacja odbiorców

Budujemy świadomość artystyczną wśród potencjalnych odbiorców. Edukując ich, zwiększamy zaangażowanie w kulturę, stale wyjaśniamy na czym polega technika malowania akwarelami i dlaczego warto zainwestować w ten rodzaj sztuki.

Zasady współpracy

Partnerstwo i transparentność to nasze nadrzędne wartości.
Sprawdź, w jaki sposób rozliczamy się z Artystą, jakie koszty ponosi galeria oraz gdzie jest nasz zysk.

Dołącz do nas:

Wyślij wiadomość na adres email: galeria@wetonwet.pl

preloader